Opinie o Nas
O nas

Szanowni internauci,

Dziękujemy, że trafiliście na firmową stronę naszego sklepu, który specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych narzędzi związanych z obróbką materiałów stałych, ze szczególną uwagą poświęconą obróbce drewna.

Odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie rynku, cały czas, precyzyjnie staramy się poszerzać naszą ofertę, lecz tylko i wyłącznie o profesjonalne i sprawdzone rozwiązania. Bardzo zależy nam na kliencie, który patrzy na produkt przez pryzmat jakości, który w efekcie pozwoli zaoszczędzić czas i zoptymalizować proces obróbki materiału, co w efekcie przyniesie spore oszczędności finansowe. Nie jest problemem znalezienie podstawowego urządzenia w najbliższym markecie budowlanym, które najprawdopodobniej przez krótką chwilę spełni podobną rolę, co profesjonalny produkt. 

Decydując się na narzędzia z naszego sklepu, możesz mieć pewność, że przyłożyliśmy wszelkich starać, aby były to piły, wiertła, frezy, ściski stolarskie itd. z najwyższej półki jakościowej, co da przełożenie na dłuższą pracę w Twoim warsztacie, na Twoich maszynach, dzięki temu zaoszczędzasz czas na ich dużo rzadszej wymianie i choćby czasie na ostrzeniu/wymianie, w efekcie czego Twoja inwestycja jest dużo bardziej opłacalna. Pamiętaj: Twoja praca, to Twój czas, a czas to pieniądz!

Idąc z duchem czasu, a czasami go nawet wyprzedzając, w naszym sklepie dostajesz dostęp do profesjonalnej platformy B2B, dzięki czemu możesz w bardzo prosty i przejrzysty sposób, dowiedzieć się bardzo szczegółowych parametrów naszych produktów, złożyć na nie zamówienie oraz śledzić jego status. Jednym z podstawowych sposobów dostawy jest szybka wysyłka kurierska, która najczęściej będzie do Was dostarczona w następnym dniu roboczym. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy stolarz/rzemieślnik od razu startuje z ogromną fabryką/warsztatem, lecz czasami są to jednoosobowe lub bardzo małe zespoły wykonawcze, co za tym idzie nie zawsze jesteście dostępni w miejscu pracy. To głównie z myślą o Was uruchomiliśmy możliwość dostawy naszych produktów do paczkomatów, gdzie zamówione narzędzia, możecie odebrać w dowolnej, dogodnej dla Was godzinie.

Specjalizujemy się w sprzedaży takich marek jak CMT, Virutex, Piher, Ramia, Staco czy OVVO.

Narzędzia
dla profesjonalistów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl